Wiele mówi się o tym, że materac jest niesamowicie ważnym elementem wyposażenia łóżka. Powinien mieć odpowiednią twardość, być dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika i minimalizować dolegliwości bólowe. Ale czy wiesz, że ten element wyposażenia może być wykonany z naturalnych surowców? Poznaj Hilding Nevada i przekonaj się sam/a! 

Naturalne podłoże do snu

Wykorzystywanie naturalnych surowców staje się coraz bardziej popularne. Wiele firm wprowadza do swojego asortymentu produkty, które zyskują na wartości właśnie dzięki materiałom i substancjom pozyskiwanym ze środowiska. Podobnie jest w przypadku takiej kategorii, jak materace naturalne. Jak sama nazwa wskazuje, są to produkty, których proces produkcji nie ogranicza się jedynie do wykorzystywania wszystkim dobrze znanych półproduktów, a został ulepszony o takie dodatki, jak na przykład olej rycynowy.

Hilding Nevada – dowiedz się, z czego został wykonany

Wygodne i bezpieczne materace naturalne To możliwe - poznaj Hilding Nevada!Na szczególną uwagę zasługuje materac naturalny o nazwie Hilding Nevada. Jego niezaprzeczalnym atutem jest fakt, iż posiada dwie twardości, dzięki czemu spełnia oczekiwania zdecydowanie większej grupy użytkowników. Wierzchnią warstwę stanowi płyta naturalnego lateksu, którego pozyskuje się jedynie z rygorystycznie wybranych plantacji. Surowiec ten umożliwia swobodną wymianę powietrza, a jednocześnie zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa podczas snu. Po drugiej stronie znajduje się wysokoelastyczna pianka HR Bio nasączona olejem sojowym, który z powodzeniem zastępuje chemiczne związki.  Sam rdzeń materaca stworzono ze wszystkim dobrze znanych sprężyn kieszeniowych, dzięki którym podłoże do snu staje się elastyczne punktowo.

Jak polepszyć jakość snu? Zadbaj o wieczorne rytuały!

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wieczór to wyjątkowa pora dnia. Emocje opadają, a większość osób marzy jedynie o tym, by nie myśleć więcej o wydarzeniach minionego dnia. Aby faktycznie oczyścić głowę, a w efekcie polepszyć jakość nocnego wypoczynku warto stworzyć sobie listę sprawdzonych rytuałów, czyli czynności relaksujących, które pomogą ukoić zszargane nerwy. Co to może być? To tak naprawdę zależy tylko, i wyłącznie od Ciebie! Na liście mogą znaleźć się zarówno mało wymagające działania, takie jak na przykład wietrzenie sypialni, czy picie herbaty ziołowej, jak również te nieco bardziej czasochłonne, na przykład kilkunastominutowa, ciepła kąpiel zapachowa.

Sen powinien być nie tylko zdrowy, ale i komfortowy. To, jak przebiegła noc często jest głównym czynnikiem, który wpływa na nastrój i produktywność następnego dnia. Jeśli więc czujesz, że przyszedł czas na wymianę podłoża, zastanów się nad zakupem wspomnianego materaca naturalnego.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.