Kupując nowy materac, warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, takich jak jego rozmiar rodzaj wkładu czy twardość. Jednak coraz częściej to nie wystarcza i użytkownicy, kupując podłoże do spania, oprócz własnego komfortu zwracają także uwagę na materiały, które nie są szkodliwe dla środowiska. Poznaj materac naturalny Hilding Aspre!

Kolekcja materacy naturalnych od Hilding 

Materace naturalne to produkty wykonane z materiałów w pełni podlegających recyklingowi. Dzięki budowie z takich komponentów pozostawiają one mniejszy ślad środowiskowy niż klasyczne modele. Producent materacy Hilding tworząc nową kolekcję, zadbał o każdy szczegół, dlatego wszystkie produkty wyposażone zostały także w pokrowce wykonane z atestowanych materiałów, które można prać w pralce. Zrobione zostały z antyalergicznych tworzyw, takich jak len i bawełna. Materiały te bardzo dobrze absorbują wilgoć, dlatego mamy pewność, że nie będą gromadzić w swoim wnętrzu szkodliwych roztoczy czy drobnoustrojów.

Poznaj Hilding Aspre

Piankowe materace naturalne - poznaj Hilding AspreMaterac Hilding Aspre jest modelem piankowym, zbudowanym z profilowanych pianek. Po jednej stronie znajdziemy piankę HR Bio o wys. 11 cm, natomiast po drugiej stronie piankę NATURALIS® o wys. 9 cm. Pianki zostały nasączone naturalnymi olejkami, takimi jak olejek sojowy oraz olejek rycynowy, który ma właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac jest pozbawiony chemicznych związków. Komponenty, z których materac Hilding Aspre został zbudowany zapewniając nie tylko bezpieczny sen, ale również pełnię komfortu przez całą noc. A wszystko to, dlatego, że pianka HR Bio posiada otwartokomórkową strukturę odpowiadającą za prawidłową wentylację powietrza we wkładzie oraz elastyczność. Natomiast pianka NATURALIS® dzięki swojej mniej jednolitej strukturze komórkowej, doskonale podtrzymuje ciało i gwarantuje zachowanie właściwego poziomu twardości materaca.

Materac Hilding Aspre – w kogo sypialni się sprawdzi? 

Materac naturalny Hilding Aspre będzie doskonałym rozwiązaniem dla właściwie każdej osoby, której zależy na wysokiej jakości odpoczynku, a przy tym dbaniu o ekologię. Jednak szczególnie polecane są dla par, ponieważ dzięki swojej wysokiej elastyczności punktowej dobrze niweluje drgania pojawiające się na powierzchni materaca, a przy tym zapewniają optymalne podparcie ciała. Ponadto są rekomendowane także dla osób aktywnych, uprawiających sport lub pracujących fizycznie. Hilding Aspre posiada konstrukcję, która pomaga w szybszej regeneracji mięśni, zapewniając jeszcze lepszą jakość snu. Produkt ten dzięki swoim dwóm twardościom, sprawdzi się zarówno dla osób o wadze od 60 kg do 80, jak i tych od 80 kg do 100 kg.

Decydując się na nowy materac ważna jest nie tylko nasza wygoda, ale również na to, z jakich materiałów jest on wykonany. W dzisiejszych czasach dbanie o ekologiczne podejście jest ważne na każdym poziomie, dlatego warto postawić na produkt taki jak Hilding Aspre.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/