Materace dla par to produkty o dokładnie przemyślanej konstrukcji. Te nowoczesne modele mają odpowiadać na potrzeby osób śpiących razem z partnerem. Do ich produkcji stosuje się innowacyjne rozwiązania technologiczne, które minimalizują ryzyko przenoszenia drgań, wywoływanych przez osobę śpiącą obok. Materace dwuosobowe umożliwiają dopasowanie podłoża do potrzeb użytkowników. Dodatkowo są one bardzo elastyczne i sprężyste. Przeczytaj artykuł, by poznać nowoczesne modele przeznaczone dla par! 

Materac lateksowy 

Pierwszy produkt, który świetnie sprawdzi się w sypialni pary to Hilding Melody. Jest to innowacyjny materac, który zagwarantuje partnerom spokojny i regenerujący sen. Do jego produkcji wykorzystano osiemnasto-centymetrową płytę lateksu, która odznacza się wysoką gęstością i gwarantuje trwałość. Materac nie odkształca się, co zapewni partnerom komfort przez całą noc. Model tworzy aż siedem stref twardości, dzięki czemu materac gwarantuje podparcie sylwetki oraz świetną amortyzację kręgosłupa. Specjalnie wyżłobione otwory w lateksie umożliwiają prawidłową wentylację i pomagają utrzymać optymalną higienę snu. Decydując się na Hilding Melody będziesz mógł wybrać jeden z dwóch innowacyjnych pokrowców. Oba produkty możesz prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, by zachować higienę i czystość.

Plastyczna pianka 

Najlepsze materace dla parDrugi model dedykowany parom to Hilding Salsa. Produkt powstał z niezwykle plastycznej pianki FlexiFoam, która zapewnia optymalną sztywność i tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości. Odpowiednie profilowanie zapewnia podparcie sylwetki, wspomaga intensywną regenerację i gwarantuje spokojny sen. Termoelastyczna pianka Visco potrafi dopasowywać się do anatomicznej budowy ciała podczas snu i wpływa na poczucie komfortu oraz miękkości. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom materac uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że spełnia on wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia użytkownika oraz ochrony środowiska.

Uniwersalność i wygoda 

Trzeci produkt, który poleca się parom to Hilding Boogie. Jest to uniwersalny materac, który gwarantuje wysoki komfort snu. Jego konstrukcja stanowi połączenie wysokoelastycznej pianki, lateksu oraz chłodzącej pianki FloFom. Dzięki temu, model świetnie sprawdzi się u osób skarżących się na bóle pleców. Podstawa materaca składa się z twardej i specjalnie wyprofilowanej pianki, która została dopasowana do siły nacisku w okolicy głowy, ramion, kręgosłupa, miednicy, bioder, kolan oraz stóp. Taka budowa zapewnia odprężenie mięśni i wspomaga ich regenerację. Wyżłobione otwory wewnątrz wkładu umożliwiają optymalną wentylację i pomagają utrzymać czystość i higienę wkładu. Jest to materac, który sprawdzi się nawet u par o znacznej różnicy wagowej.

Jeśli planujesz wymianę starego materaca to koniecznie wybierz, któryś z nowoczesnych modeli dla par z naszej kolekcji!