Osoby szczególnie wrażliwe i skłonne do alergii często muszą wyjątkowo zwracać uwagę na otoczenie, w którym przebywają. Czasami dokładne sprzątanie mieszkania, odkurzanie, pozbywanie się drobnoustrojów z powietrza – nie wystarcza. Niejednokrotnie to właśnie łóżko jest miejscem, w którym najbardziej męczymy się z alergiami i reakcjami na uczulenie. Czasem ciężko o odpowiednią higienę w miejscu snu, ale zapewnić ją może odpowiedni materac. Hilding Lambada z pokrowcem Probiotex są świetnym rozwiązaniem dla takich osób. Dość kichania od rana!

Wypełnienie materaca Hilding Lambada.

Model Lambada to materac sprężynowy. Jego główną częścią jest wysoka na 15 cm sprężyna kieszeniowa Pocket Plus, która rozciąga się aż na 7 stref. Sprężyny umieszczone są w oddzielnych, materiałowych kieszeniach, co sprawia, że działają niezależnie od siebie. To daje gwarancję bardzo wysokiej elastyczności punktowej, a ta zapewnia nam stabilne podłoże. Z jednej strony materaca producent umieścił wysokoelastyczną piankę HR o wysokości 3 cm, która cechuje się wysoką sprężystością i dużą odpornością na odkształcenia, co daje poczucie idealnego dopasowania się do kręgosłupa użytkownika. Z drugiej zaś strony materaca mamy blat lateksu z włóknem kokosowym, które wspólnie dają świetne wsparcie na całej długości kręgosłupa podczas spania. Kokos zapewnia odpowiednią twardość materaca, a lateks sprawia, że czujemy się na łóżku lekko. Na produkt Hilding udziela aż 15 lat gwarancji. Materiały są wytrzymałe i bezpieczne, gwarantują nam zdrowy i wygodny sen.

Dla kogo został stworzony model Lambada?

Hilding Lambada - sprężyna Pocket PlusWysoka elastyczność punktowa w Hilding Lambada jest polecana szczególnie dla par, a już z pewnością dla tych, u których różnica wagowa jest bardzo duża. System Pocket Plus daje uczucie mocnego wsparcia i sprawia, że materac reaguje na każdy konkretny nacisk w danej partii wypełnienia. Łóżko nie staje się nierówne, poruszanie się jednego partnera nie budzi osoby śpiącej obok. Wszystko to daje w efekcie spokojny sen bez irytującego podskakiwania, odczuwania nierówności czy spadków. Użycie grubego blatu lateksu sprawia, że mięśnie są zdecydowanie mniej napięte, co zapobiega powstawaniu bólu i problemów z układem mięśniowo-szkieletowym. Lambada jest więc świetnym wyborem dla osób, które zmagają się z bolącym kręgosłupem. Natomiast mata kokosowa, która również jest częścią wypełnienia w tym materacu, świetnie przepuszcza powietrze, co chroni wkład przed powstawaniem roztoczy czy innego typu mikroorganizmów, a to zapewnia nam przede wszystkim higieniczny i zdrowy sen. Hilding Lambada będzie więc jednym z najlepszych materaców dla alergików i osób podatnych na uczulenia. Szczególnie w połączeniu z pokrowcem Probiotex. Dlaczego?

Najlepszy pokrowiec do walki z pleśnią i bakteriami!

Producent oferuje model Hilding Lambada z pokrowcem Probiotex. Jest to naturalny pokrowiec stworzony z wysokiej jakości włókien wiskozowych. Technologia wykorzystana do stworzenia Probiotexu, to Purotex. Zapewnia ona przede wszystkim bardzo skuteczną i dużą ochronę przed powstawaniem i rozwijaniem się grzybów, pleśni i bakterii w materacu. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania dzianina ta będzie wolna od brzydkich zapachów, a mikrokapsułki zawarte w Probiotexie zwalczą możliwie jak najwięcej alergenów (nawet do 93%). Pokrowiec ten jest bardzo przyjemny i miękki w dotyku, a wszyte uchwyty pomagają łatwo obracać materac. Probiotex jest oczywiście zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40°C, co gwarantuje nam zachowanie wysokiej higieny w łóżku.