Niemowlęta od pierwszych dni życia spędzają czas głównie na spaniu. Jako rodzice, dbając o dobry sen swojego dziecka, chcemy zapewnić im najbardziej wygodne i bezpieczne miejsce. Łóżeczko musi być piękne i wytrzymałe, a materac wygodny. Zapewne wielu z nas oddałoby bardzo dużo, aby nasze małe dziecko spało jak najdłużej i jak najlepiej, a w tym z pewnością pomoże mu materac Hilding Kołysanka.

Kokosowe wypełnienie gwarancją spokojnego snu dziecka i rodziców.

Model Kołysanka jest materacem stworzonym z myślą o niemowlętach od pierwszego dnia ich życia. Małe dzieci śpią nawet do 20 godzin na dobę, a w trosce o ich spokojny sen jesteśmy w stanie oddać bardzo dużo. Najlepszym wyborem w takim wypadku byłby materac stworzony pod wymagające potrzeby małej istoty. Aby zapewnić im wygodny i bezpieczny sen, producent zapewnił wkład z elastycznej pianki Flexifoam, utwardzając go warstwą kokosu z domieszką lateksu. Wykorzystanie i połączenie tych materiałów zapewnia ochronę przed przemoczeniem i wilgocią. Materac jest przewiewny, co pozwala mu zachować świeżość i gwarantuje bezpieczny, higieniczny sen dziecka. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: 60/120 cm i 70/140 cm, dostosowanych do małego ciałka i różnego rodzaju łóżeczek. Hilding Kołysanka jest wygodny dla wymagającego użytkownika, jakim jest niemowlę i oferuje dwie możliwości twardości, zależnie od potrzeb można użyć bardziej lub mniej miękkiej strony materaca, obie są nieprzemakalne. Model ten jest najlepszym prezentem nie tylko dla naszego dziecka, ale i nas samych – im wygodniejsze podłoże, tym dłuższy i spokojniejszy nasz nocny sen.

Hilding Kołysanka otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka!

Hilding Kołysanka - materac dziecięcy Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo naszego dziecka materac dziecięcy Hilding Kołysanka został stworzony w taki sposób, aby dogodzić najbardziej wymagającemu użytkownikowi, a takim z pewnością jest niemowlę. Surowce, z którego został stworzony są starannie dobrane i bezpieczne, nawet dla skłonnej do alergii skóry małego dziecka. Użyte materiały gwarantują odpowiednie ułożenie kręgosłupa podczas spania, co pozwala maleństwu na długi i wygodny sen. W procesie tworzenia materacyki Hilding Kołysanka są sprawdzane przez detektor metalu, aby zapewnić rodziców, że są w pełni bezpieczne i dostępne dla wyjątkowo wrażliwych dzieci. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oznacza, że ten dziecięcy materacyk jest idealnie dostosowany do spania dla naszych maluchów.

Jak Hilding Kołysanka pomaga w utrzymaniu higieny łóżeczka naszego dziecka?

Małe dziecko wymaga wyjątkowej opieki i zachowania wielu restrykcji co do higieny. Dzięki przewiewnemu wypełnieniu i nieprzemakalnym powłokom – możemy być pewni, że gwarantujemy naszemu dziecko zdrowe i bezpieczne spanie. Ponadto Hilding Kołysanka jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem Lotus, który cechuje się wodoodpornością, co zdecydowanie pomaga utrzymać czystość miejsca snu naszego dziecka. Lotus jest biały i pokryty beżowymi, pikowanymi wzorami. Jest w pełni antyalergiczny, więc zapewnia wysoką higienę snu niemowlęciu. Warto wspomnieć, że jest wolny od optycznych wybielaczy (OB Free), odporny na wilgoć i wszelkiego rodzaju substancje oleiste. Pokrowiec jest zdejmowalny, można go prać już w temperaturze 40°C, a w razie nagłych wypadków, można przetrzeć go wilgotną szmatką. Mimo gwarantowanej wytrzymałości, dla naszego poczucia bezpieczeństwa producent zapewnia nam aż 5 lat gwarancji na ten produkt. To wszystko wpływa na to, że jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i zawsze gotowy do ułożenia na nim naszego maluszka.