Odpowiednie wysypianie się jest niezwykle istotne z uwagi na prawidłowe funkcjonowanie. Na rynku znaleźć można wiele materacy, które są w stanie spełnić potrzeby klienta, jednak do jednych z najbardziej innowacyjnych oraz nowoczesnych materacy należą materace hybrydowe. Do nich należy Hilding Electro, który posiada liczne właściwości wspomagające prawidłowe wysypianie się. Dowiedz się, dla kogo ten materac jest najlepszy! 

Czym charakteryzuje się materac Hilding Electro

Hilding Electro został stworzony jako materac hybrydowy. Oznacza to, że jego wkład zbudowany jest zarówno z innowacyjnej pianki, jak i trwałych sprężyn. W ten sposób materac Hilding Electro łączy w sobie same najlepsze cechy obu tych wkładów, a w skład wchodzą:

  • sprężyny Multipocket – gwarantujące elastyczność punktową,
  • pianka wysokoelastyczna – wysoka sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia,
  • pianka Fusion – wytrzymała i komfortowa pianka hybrydowa o wysokiej elastyczności,
  • sizal – zbudowana z naturalnego włókna w znaczny sposób zwiększa twardość materaca,
  • top – składa się z pianki termoelastycznej Visco (która reaguje na temperaturę oraz nacisk ludzkiego ciała) oraz lateksu (sprężystej, antyalergicznej i wytrzymałej pianki).

Dla kogo materac hybrydowy Hilding Electro?Zastosowanie odpinanego topu, który można obrócić lub przełożyć na drugą stronę sprawia, że materac Hilding Electro posiada 6 twardości – może być w zależności od indywidualnych preferencji miękki, średnio twardy lub twardy. Zabieg ten umożliwia nie tylko top, ale także i zastosowanie pianek o różnej twardości po obu stronach materaca. Materace Hilding, w tym Hilding Electro są antyalergiczne, ponieważ w produkcji zastosowano materiały bezpieczne dla zdrowia oraz niezawierające szkodliwych substancji. Ponadto materac cechuje się siedmioma strefami twardości, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie się do indywidualnej budowy anatomicznej użytkownika, przez co idealnie podpiera kręgosłup w czasie snu. W tym modelu zastosowano pokrowiec Tencel NEW, który z łatwością można zdjąć z materaca za pomocą zamka. Jego budowa opiera się o nowoczesne włókna wiskozowe, które świetnie absorbują wilgoć z materaca oraz skóry użytkownika. W ten sposób zapobiega rozwojowi bakterii wewnątrz, a wyjątkowa wentylacja wnętrza materaca poprzez specjalnie wyprofilowane nacięcia sprawia, że jest on cały czas higieniczny.

Wady i zalety materacy hybrydowych

Materac Hilding Electro posiada liczne zalety. Zaliczyć do nich można przede wszystkim redukcję drgań, która odbywa się za sprawą sprężyn oraz doskonały podpór kręgosłupa, gwarantując nie tylko komfortowy oraz efektowny sen, ale przede wszystkim zdrowy. Nie można zapomnieć też o solidnym wykonaniu oraz trwałości, jaką cechują się materace do snu, a każdy z nich wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Materac hybrydowy, jakim jest Hilding Electro nadaje się do użytkowania przez wszystkich, w tym:

  • osoby starsze, ponieważ jest wysoki i ułatwia wstawanie oraz kładzenie się,
  • pary, ponieważ redukuje drgania oraz idealnie sprawdza się w przypadku dużej różnicy w wadze,
  • osoby aktywne, ponieważ wspomaga regenerację mięśni,
  • osoby cierpiące na bóle kręgosłupa, ponieważ zapewnia najlepsze podparcie,
  • alergików, ponieważ zapewnia higieniczne środowisko oraz posiada właściwości antyalergiczne.

Hilding Electro należy do wyjątkowych materacy, z uwagi na skład wkładu oraz właściwości. Nadaje się dla wielu osób – niezależnie od wieku, stanu zdrowia oraz wymagań. W ten sposób dba o prawidłowy sen, a także umożliwia zapewnienie jak najlepszego wsparcia dla kręgosłupa.